Bodrum Wiessmann Klima Servisi

Bodrum Wiessmann Klima Servisi Telefon

Bodrum Wiessmann Klima Teknik Servis

Turizm denilince gerek ülkemizde gerek ise dünyada ilk akla gelen kentlerin başında Muğla ilinin en güzel ilçesi olan beyaz evleri ile gözleri kamaştıran Bodrum kenti geliyor. Bodrum aynı zamanda Ege ikliminin de en yoğunluklu görüldüğü yaz aylarının aşırı derece sıcak geçtiği bir kenttir. Buna istinaden de kentte gerek evlerde gerek iş yerlerinde sıklıkla klima tercih edilmektedir. En çok tercih edilen klima markalarının başında Almanların alanında tartışmasız en önemli markalarından olan Wiessmann geliyor. Dönem dönem markanın ürünlerinde sorun yaşandığı zaman da biz Bodrum Wiessmann klima servisi olarak anında devreye giriyoruz.

Wiesmann Klima Servisi Bodrum

Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir servistir. Bu bağlamda da Wiessmann klima servisi Bodrum kenti denilince akla gelen ilk firmaların başında geliyor. Wiessmann markalı kombilerde eğitimli uzman ve deneyimli profesyonel çizgisinden ödün vermeden çalışan mavi yakalı personelleri ile kesintisiz hizmet verir. Her türlü Wiessman kombide yaşanan elektrik ve mekanik arızaları ilgili standartlara göre giderir. Eğer parça değişimi gerekir ise orijinal ve garantili olarak parça değişimi de müşteri onayı alarak yapıyoruz.

Wiesmann Servisi Bodrum

[rt_menu_style nav_menu=”Klima Servisi Bodrum Menü” extra_class=”side-menu”]

Klima Servis Talebi

Mitsubishi, Daikin, Hitaci, Gree, Wiesmann, Ferroli, Demirdöküm, Goodman, Toshiba, Lg, Alarko, Airfel, Carrier markalı klimaların servisi, gaz dolumu, kart tamiri hizmetleri için arayınız

0252 692 59 81

Servisi Ara