Bodrum Klima Bakımı

Bodrum Klima Bakımı Telefon Numarası

Bodrum Klima Bakımı konusunda deneyimli olan firmamız farklı modellerdeki klimalarınız için bakım hizmeti vermektedir. Bakımı yapılmış olan klimaların daha uzun ömürlü olacağını bilerek hareket etmeniz gerekir. Cihazınızdan gerekli verimi alabilmek ve onun performanslı çalışmasını sağlayabilmek için en az yılda bir kez bakım yaptırmalısınız.

Bodrum Klima Servisi olarak; Bodrum, Marmaris, Fethiye, Muğla, Milas, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve Akyaka‘da Klima Gaz Dolumu, Klima Kart Tamiri, Klima Montaj ve Demontajı, Vrf ısı pompa servis hizmetini Sunmaktadır.

Bizler işinde uzman olan ekibimizle birlikte sizlere kaliteli bir şekilde bakım hizmeti vermekteyiz. Klimanızın iç aksanları, boruları, filtresi, gazı ve ana kartı kontrol edilerek gerekli olan bakımları yapılmaktadır. Değişmesi gereken parçalar varsa onların tespitinden sonra parça değişimi yaparak performanslı çalışmalarını sağlamaktayız. Yapılacak olan bakımlar sonrasında cihazınızı verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilir, sıcak ya da soğuk hava elde edebilirsiniz. 

Klima Bakımı Bodrum

Klima Bakımı Bodrum ilçesinde halkımıza sunulmaktadır. Bakım hizmetlerimizden başka, klima montajı ve kurulumu konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Montaj konusunun oldukça önemli olduğunu unutmamalı ve sadece işinde uzman olan kişilere klima montajı yaptırmalısınız. Uzun süre kullanımdan kaynaklanan arızalarda da tamir hizmetlerimiz müşterilerimize sunulur. Kişiler ihtiyaç duyduğu hizmet konusunda bizi arayabilir ve hemen randevu oluşturabilirler.

Bodrum Klima Bakım Onarım

[rt_menu_style nav_menu=”Klima Servisi Bodrum Menü” extra_class=”side-menu”]

Klima Servis Talebi

Mitsubishi, Daikin, Hitaci, Gree, Wiesmann, Ferroli, Demirdöküm, Goodman, Toshiba, Lg, Alarko, Airfel, Carrier markalı klimaların servisi, gaz dolumu, kart tamiri hizmetleri için arayınız

0252 692 59 81

Servisi Ara