Bodrum Alarko Klima Servisi

Bodrum Alarko Klima Servisi

Bodrum Alarko Klima Teknik Servisi

Klima gibi yıl boyu kullanılan beyaz eşyalar için yetkili servislere olan ihtiyaçlar da artmaktadır. Klimanızın daha uzun ömürlü olması için Bodrum Alarko klima servisi personelinden yardım talep edebilirsiniz. Personelimiz kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve alanında uzman bu ekiple birlikte çalışmaktayız. Arıza ya da bakım talebinizi servisimize bildirdikten kısa bir süre sonra ekibimiz adresinizde olacaktır.

Bodrum Klima Teknik Servisi olarak; Bodrum, Marmaris, Fethiye, Muğla, Milas, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve Akyaka‘da Klima Gaz Dolumu, Klima Kart Tamiri, Klima Montaj ve Demontajı, Vrf ısı pompa servis hizmetlerini sunmaktayız.

Alarko Klima Servisi Bodrum

Hizmet vermiş olduğumuz markanın tüm modelleri için bakım, onarım ve montaj işlemlerini yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek güvenli ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Alarko klima servisi Bodrum sizlere klimanın daha uzun ömürlü olması ve daha verimli çalışabilmesi için  hizmet vermektedir. Klima haricinde sağlığınız için de klima bakımının yapılması gerekir. Rutin bakımı yapılmayan klimalar kötü koku yayılmasına neden olur.

Alarko Servis Bodrum

[rt_menu_style nav_menu=”Klima Servisi Bodrum Menü” extra_class=”side-menu”]

Klima Servis Talebi

Mitsubishi, Daikin, Hitaci, Gree, Wiesmann, Ferroli, Demirdöküm, Goodman, Toshiba, Lg, Alarko, Airfel, Carrier markalı klimaların servisi, gaz dolumu, kart tamiri hizmetleri için arayınız

0252 692 59 81

Servisi Ara