Bodrum Mitsubishi Klima Servisi

Bodrum Mitsubishi Klima Servisi

Bodrum Mitsubishi Klima Teknik Servisi

Bodrum Mitsubishi klima servisi ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz Mitsubishi markalı klimalara her türlü hizmeti sunmaktadır. Klimanızı yeni aldıysanız kurulumunun yapılması için bizi arayabilirsiniz. Kurallara uygun olarak montaj edilen klimalarınızı da uzun yıllar sorunsuz kullanabileceksiniz.

İlk çalıştırılması ekibimiz tarafından yaptıktan sonra klimalarınız sizlere çalışır halde teslim edilecektir. İlerleyen zamanlarda bakım hizmeti alarak klimalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Hem de onları verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mitsubishi Klima Servisi Bodrum

Mitsubishi klima servisi Bodrum ilçemizde aralıksız olarak sürdürmüş olduğu servis hizmetleriyle bilinmektedir. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşinde uzman olan teknik personellerle çalışmaktayız. Teknik ekibimiz belli eğitimden geçmiş ve iklimlendirme cihazlarında sertifika sahibi kişilerden oluşmaktadır. Temiz işçilikler sizlere sunulmaktadır. Yerinde almış olduğunuz servis hizmetleri sonrasında da ortam temizliğine dikkat edilmektedir. Servisimizden montaj, bakım ve arıza giderme konularında yardım alabilmeniz mümkündür.

Mitsubishi Servis Bodrum

[rt_menu_style nav_menu=”Klima Servisi Bodrum Menü” extra_class=”side-menu”]

Klima Servis Talebi

Mitsubishi, Daikin, Hitaci, Gree, Wiesmann, Ferroli, Demirdöküm, Goodman, Toshiba, Lg, Alarko, Airfel, Carrier markalı klimaların servisi, gaz dolumu, kart tamiri hizmetleri için arayınız

0252 692 59 81

Servisi Ara