Bodrum Klima Kart Tamiri

Bodrum Klima Kart Tamircisi Telefon Numarası

Bodrum Klima Kart Tamiri, işinde deneyimli olan elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Klimanız birçok nedenden dolayı arıza yapabilir. Bu nedenlerin en önemlisi de klimanın beyni olan ve her komutu ondan alan ana kart arızalarıdır. Kartı arızalı olan klimalar hiç çalışmaz, çalışsa bile hemen kapanır. Kumandayla klimanıza komut verseniz bile açılmaz, ışığı yanmaz. Bazen sigorta atmasına bile neden olur. Klimalarda oldukça önemli olan bu parçanın tamir edilmesi mümkündür. Yenisini almak ve takmak çok pahalıdır. O yüzden ana kartınızı tamir ettirerek uzun yıllar cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bizler kart tamiri konusunda uzman olan personellere sahibiz. Uygun fiyatlarımızdan faydalanmanız için bizi arayabilirsiniz. 

Bodrum Klima Servisi olarak; Bodrum, Marmaris, Fethiye, Muğla, Milas, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve Akyaka‘da Klima Gaz Dolumu, Klima Kart Tamiri, Klima Montaj ve Demontajı, Vrf ısı pompa servis hizmetini Sunmaktadır.

Klima Kart Tamiri Bodrum

Klima Kart Tamiri Bodrum ilçemizde kaliteli ve garantili bir şekilde kişilere sunulmaktadır. Klimanızın hiç çalışmadığı durumlarda bizler öncelikle cihazınızın kartını kontrol ederiz. Arızalı olduğunu fark edince onu tamir yoluna gideriz. Farklı markalarda bulunan bütün klimalarınızdaki kart tamirleri tarafımızca yapılmaktadır. Onu tamir ettirerek yenisini alma külfetinden kurtulabilirsiniz. Bu işle görevli olan ustalarımız işlerinde uzmandır ve temiz bir işçilikle çalışırlar.

Bodrum Klima Kart Tamircisi Telefon Numarası

[rt_menu_style nav_menu=”Klima Servisi Bodrum Menü” extra_class=”side-menu”]

Klima Servis Talebi

Mitsubishi, Daikin, Hitaci, Gree, Wiesmann, Ferroli, Demirdöküm, Goodman, Toshiba, Lg, Alarko, Airfel, Carrier markalı klimaların servisi, gaz dolumu, kart tamiri hizmetleri için arayınız

0252 692 59 81

Servisi Ara