Bodrum Klima Servisi

Bodrum Klima Servisi

Bodrum Klima Servisi olarak cihazınızı aldığınız ilk günden beri sizlerin yanında yer almaktayız. Servisimiz tarafından kurulum, montaj, bakım ve tamir hizmetleri sizlere kaliteli bir şekilde verilmektedir.

Bodrum Klima Servisi olarak; Bodrum, Marmaris, Fethiye, Muğla, Milas, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve Akyaka‘da Klima Gaz Dolumu, Klima Kart Tamiri, Klima Montaj ve Demontajı, Vrf ısı pompa servis hizmetini Sunmaktadır.

Birlikte çalıştığımız teknik personellerimiz iklimlendirme cihazları konusunda uzmandır. Eğitimli ve profesyonel kişilerle çalışmaktayız. O yüzden her markada olan klimalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Servisimiz birçok markaya hizmet vermektedir. Kurallara uygun olarak yaptığımız klima montajları sonrasında onlardan kaliteli verim alabilirsiniz. Montaj oldukça önemli bir konudur. Servisimiz bu konuya da önem vermektedir. Ayrıca yıllık yapılan bakımlarla da cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. 

Klima Servisi Bodrum

Klima Servisi Bodrum ilçemizde işlerini titizlikle devam ettirmektedir. Bakımlarda klimaların bütün iç aksanları, boruları, ana kartı kontrol edilir. Filtresi temizlenir. Arızalı parçası varsa tamir edilir ya da yenisi ile değiştirilir. Markanızın orijinal parçalarını tercih ederek cihazınızın ömrünü uzatmaktayız. Verdiğimiz hizmetler arasında bulunan parça değişimi, işinde uzman olan kişiler tarafından sizlere sunulmaktadır. Temiz işçilik, garantili hizmet, 7/24 servis hizmeti veren firmamızdan ihtiyacınız olan hizmeti alabilmeniz için bizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz bulunduğunuz adrese gelerek cihazınızın verimli çalışması için sizlere kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Bodrum Klima Servis Telefon Numarası

[rt_menu_style nav_menu=”Klima Servisi Bodrum Menü” extra_class=”side-menu”]

Klima Servis Talebi

Mitsubishi, Daikin, Hitaci, Gree, Wiesmann, Ferroli, Demirdöküm, Goodman, Toshiba, Lg, Alarko, Airfel, Carrier markalı klimaların servisi, gaz dolumu, kart tamiri hizmetleri için arayınız

0252 692 59 81

Servisi Ara